BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Parabenai, vežys, gliukolis, sulfatai – kancerogenai. Kosmetika, kvepalai, nanodalelės?

Kosmetika yra nuodinga (1 dalis). Paskutinė instancija 2010-11-18, TV3 (trukmė: 35 min. 03 sek.)

Kosmetika (I dalis)

Parabenai, vežys, gliukolis, sulfatai - kancerogenai. Kosmetika, kvepalai, nanodalelės

Laidos esmė pdf formate (spausdinimui)

Atsisiųsti laidą Kosmetika (I dalis)

Žmogaus oda - antra burna

Parabenas = vežys,

gliukolis (glikolis) = alergija, virusiniai susirgimai, vežys.

Sulfatai ęsantys šampūne pažeidžia odos mikroflorą ir nuplauna reikalingą apsauginį riebalinį sluoksnį.

Dezodorantas = krūties vėžys, teigia mokslininkai.

Vartotojai - bandomieji triušiai. Eksperimentiniai gaminiai su nanodalelėmis. Pudra ir plaučių vėžys.

Purškalas su sidabro nanodalelėmis

Purškalas naikinantis virusus ir bakterijas su Titano dioksido ir sidabro nanodalelėmis. To pasėkoje susidarę sidabro jonai yra ypatingai toksiški. Šis produktas jau bandomas platinti mokyklose ir darželiuose.. Šis purškalas naikina tik žalingas bakterijas, o gerų nenaikina. Kokiu būdu Jelena negalėjo paaiškinti. Nanotechnologijos labai pigios, jos pakeičia viską.. (ir sveikatą  nesveikata…). Sunerimęs Briuselis sankcionavo skubius mokslinius tyrimus. Pirminiai tyrimai teigė, kad nanodalelės neturi neigiamo poveikio. Nanodalelės būdamos itin smulkios ir prasiskverbdamos į ląstelę ją pakeičia. O pakeista ląstelė - tai jos funkcijų sutrikimas. Dėl to gali būti onkologija,vėžys, išaugti auglys.

Lietuvos rinka su minimaliais EU reikalavimais

Ar žinojote kad į Lietuvos rinką plūsta kosmetikos prekės (ir ne tik) netgi nepateikus receptūros? Tai sveikatos ministrų įsakymas įgyvendintas 2009.09.03 pagal EU tarybos direktyvą… EU direktyva nustatė maksimalius ir minimalius rinkos apsaugos reikalavimus. Lietuva pasirinko minimalius…

Geras kosmetinis efektas gali turėti labai skaudžias pasekmes. Komercinės struktūros visada suinteresuotos slėpti, menkinti nepalankius neigiamus sudedamųjų dalelių duomenis, ar padaryti šiuos duomenis sunkiau prieinamais.

Japonų tradicinės kosmetikos gamintojai sako - negalima ant odos tepti to, ko negalima valgyti.

Kvepalai, šampūnai, muilai, dezodorantai, lakai, dažai, depiliacinis kojų kremas, lūpdažiai.. Seniai pripažinta, kad pati pavojingiausia profesija - būti kirpėja, kosmetologe.


Šampūne esantys sulfatai nutirpina apsaugini riebalinį sluoksnį, labai nusausina odą, difunduoja (skverbiasi į odą). Sulfatai buvo naudojami kare su Vietname kaip cheminis ginklas. Sulfatai siejami su kataraktos atsiradimu, akių, centrinės nervų sistemos pažeidimais.

Parabenai pažeidžia endokrininę sistemą, vaisingumą. Ftalatai. Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES) nuo kurių plinkama ar susergama seborėja. Nuo šampūno ar kremo gali tapti nevaisingu.

Nuodai parodoje “moters pasaulis” - “mes nežinome koks tai poveikis” - sako kosmetikos atstovės.

Gamintojas kosmetikos sudėtį rašo mažytėmis raidelėmis, ne paradinėje pusėje. Metyl, etil ir kt. parabenai organizme imituoja hormonus. Ir sukelia vežį, įskaitant krūties vėžį.

Kita nuomonė. Gydytoja Rūta Gancevičienė, ilgai vedusi sveikatos laidas, kuriose gausu slaptos ir visiškai atviros reklamos, nemato jokios problemos dėl tų parabenų… „Aš jums nepasakysiu… <…> aš detaliau jums negaliu pasakyti” - sako gydytoja dermatologė.. Ji nemato bėdos ir dėl kitos chemijos, kurią gamintojai deda į kosmetines priemones. Daktarė teigia, kad kosmetikos produktai prieš patekdami į rinką praeina tikrinimų kryžiaus kelius..

Šalies rinka su minimaliais EU reikalavimais ir visiškai neveiksnia kontrole

Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos gaminių kontrolės skyrius realiai neveiksnus dėl išleistų įstatymų. Nes turi parašyti raštą, kad ateis tikrinti prieš 10 dienų.

Lietuvos rinkoje apie 14 000 kosmetikos produktų ir tik trečdalis iš jų notifikuoti, t.y. registruoti. O 2/3 kosmetikos produktų vežami tiesiai į parduotuvių lentynas.

Per metus inspektoriai patikrina tik 100 priemonių..T.y. 1-ą priemonę iš 1400… (2009 metai, EU, Lietuva….).

Baudos už nuodingos kosmetikos platinimą - 1000 - 3000 lt, o administracinių teisės pažeidimų nuo 75 - 200 lt, jei pakartotinai iki 500 lt.

Apie tai kaip jūs savo plaukus dažėtės nuodais..

Tai kas buvo leidžiama, vėliau ištyrus pasirodė kad nuodinga. Taip buvo ir yra su plaukų dažais, nes juose yra metalo druskų, o jos yra nuodingos (pvz. natrio laurilsulfatas). Visi kvepalai - patys didžiausi dirgikliai. Apie juos iš viso nekalbama kaip apie pavojingus sveikatai. Kvepalų cheminė bazė yra tokia pat kaip “Moment” klijų. Tai yra tirpikliai į kuriuos įdėti aldehidai (kvapiosios medžiagos). Mokslas netyrinėjo, ką šios medžiagos daro su mūsų organizmu, kur jos patenka, kaip jos veikia mus. Vien tik kvepalus sudarantys tirpikliai - labai toksiškos medžiagos.

Ūkio ministerija negina Lietuvos vartotojų nuo nuodingos kosmetikos. (EU sąjungoje irgi situacija ne ką geresnė, ten net tokios laidos neprasiveržia pro cenzūrą, t.y. neiškeliamas net klausimas).

Bet kuris maistas turi būti vaistas

Gliukolis (propilengliukolis) yra visuose kremuose, visų pirma kurie skirti odos minkštinimui.

Bet kuris maistas turi būti vaistas.

Pastaraisiais metais labai daug kosmetikos gaminių paskelbta kaip nesaugių.

Pasitikrinkite savo kosmetikos oficialų pavojingumo laipsnį

http://www.cosmeticsdatabase.com/ - pasitikrinkite kosmetikos pavojingumo laipsnį, jei negalite išsiskirti su kosmetika. Visą šlamštą iš vakarų veža į rytus.

Ekologiška kosmetika

Citrina, spanguolės, dilgėlės, kiaušiniai.. Gamtoje daugybė priemonių mūsų kūnui. Jei nepatinka gamtos priemonės, tai bent pradėkite nuo ekologiškų šampūnų.

Nemaitinkite savo vaikų tyrelėmis, bananais.. Tai nuodai jūsų kūdikiui, nes cheminių priedų pridėta kaip suaugusiam, o mes maitinam savo kūdikį.

Pagal EU standartus į gaminius skirtus vaikams iki 1 metų negalima deti cheminių maisto priedų, tačiau galima dėti tam tikrus gamtoje randamus priedus, o į gaminius skirtus nuo metų - chemijos normos kaip suaugusiems. O mes maitiname savo vaikus.

Vaikai dauguma jautrūs ir dirglūs šiandiena.. Cheminiai priedai veikia ir nervinę sistemą, ne tik kvėpavimą, ne tik odą.

Kaip maitintis…

Pasakoja kaip virti pirktinę, ne savo augintą mėsą

Nuorodos

Kaip suprasti savo kosmetikos sudėtį?

http://www.imunitetas.lt/index.php?aid=1138

raktiniai žodžiai: imunologas, parabenas, nanotechnologijos, „nano technologijos”, nanodalelės, nanodaleles, kancerogenai, vėžys, „krūties vežys”, „titano dioksidas”, bakterijos, „sidabro jonai”, sidabras, „cheminiai priedai”, „kosmetikos kontrolė”, „ekologiška kosmetika”, kosmetika, EU, europos sąjunga, fotokatalizė, bakterijos, sveikatos priežiūra, parabenai, gliukoliai, glikoliai, SLS, SLES, „moters pasaulis”, kvepalai, šampūnai, sampunai, muilai, dezodorantai, lakai, dažai, dazai, „nagu lakas”, „nagų lakas”, „Rūta Gancevičienė”, „Danutė Banytė”, „Nemira Vaičiulionienė”, „Adelė Karaliūnienė”, „Ričardas Norkus”, „Jelena Šmal”, „Dainius Kreivys”, „Algis Čaplikas”, „nanotechnologiju asociacija”, „sveikatos apsauga”, ministras, „saulėtekio komisija”, „paskutinė instancija”, „homeopatija”

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. [...] Čia yra laidos transkripcija [...]

    [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s actual post text did not contain your blog url (http://zgrybla.blogas.lt/parabenai-vezys-gliukolis-sulfatai-%e2%80%93-kancerogenai-kosmetika-kvepalai-nanodaleles-149.html) and so is spam.

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.